info@aselosgb.com
0 (222) 237 47 50 | 0 (530) 307 10 21

Hakkımızda

Hakkımızda

HakkımızdaTarihçe

ASEL ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ LTD. ŞTİ. 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında, 2014 yılında 1332 belge numarası ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı (ÇSGB) tarafından yetkilendirilmiş Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi (OSGB) olarak firmalara hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

Amacımız; hizmet verdiğimiz tüm işletmelerde iş sağlığı ve güvenliği kültürünü geliştirmek, gerek saha uygulamaları, gerek yasal mevzuat kapsamında işletmelerin gerekli dokümantasyonları sağlamasında yardım ve rehberlik etmek, çalışanların sağlıklı ve güvenilir ortamlarda çalışmalarını sağlamak ve yaşam tarzımız haline getirmektir. Çalışmalarımız sırasında müşteri memnuniyetini ve verimliliği birlikte sağlamak, ekonomik ve güvenilir sistemler üretmek ASEL Ortak Sağlık Güvelik Birimi’nin asıl amaçlarıdır. 

Hizmet verdiğimiz firmalara İş Sağlığı ve Güvenliği kapsamında İşyeri Hekimi, İş Güvenliği Uzmanı, Diğer Sağlık Personeli hizmetini tek çatı altında vermekteyiz. İşletmelerin Risk Değerlendirmesinin ve Acil Durum Eylem Planının hazırlanması, Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitiminin tamamlaması ASEL Ortak Sağlık Güvelik Birimi olarak verdiğimiz hizmetler arasındadır.