ASEL OSGB

Asel OSGB olarak şirketlerin özel ihtiyaçlarına uygun butik çözümler üretmek konusunda önemli bir deneyim ve bilgi birikimine ulaşmıştır. Asel OSGB  zincir yapıya sahip şirketlere yönelik iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde, şirketlerin  kapasite ve sunduğu hizmet çeşitliliklerini inceleyerek etkin çözümler sunar.

Birlik OSGB Kimdir  

Asel OSGB olarak, Eskişehir, Kütahya, Afyonkarahisar bölgelerinde koordine ve standart İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetlerini sunmaktadır. İş Sağlığı ve Güvenliği alanında sektörün lider firması olarak bu iş kolunda da bölgenin en önemli firmalarıyla çalışmaktadır. Türkiye’nin en büyük iş sağlığı ve güvenliği platformu Neden İş Güvenliği ‘nin onaylı OSGB firmasıdır. Bununla birlikte OSGB Hizmeti ile anlaşmalı olarak çalışmaktayız.

İş kazaları ve meslek hastalıkları risklerini önlemek amacıyla tehlike ve risk analizi çalışmalarını işletme esaslarını ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak gerçekleştiriyoruz.

Birlik OSGB’de bulunan alanında uzman ve nitelikli iş güvenliği uzmanları, işyeri hekimlerimiz ve DSP’lerimiz ile işyerlerinin yanında olmaktan mutluluk duyuyoruz. OSGB firmamızdan talep edeceğiniz İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetleri için lütfen tıklayınız.

Vizyonumuz

Kamu ve özel sektördeki tüm firma ve kuruluşlara Hastane dışı sağlık ve İş Güvenliği sektöründeki tüm hizmetleri teker teker ve birbirini tamamlayan bir bütünlük içindeki ürünler ile giderek derinleşen ve çeşitlenen bir anlayış ile sunmak.

Misyonumuz

Misyonumuz; kamu ve özel sektördeki tüm firma ve kuruluşlara hastane dışı sağlık ve İş Güvenliği sektöründeki tüm hizmetleri teker teker ve birbirini tamamlayan bir bütünlük içindeki ürünler ile giderek derinleşen ve çeşitlenen bir anlayış ile sunmak. Bu doğrultuda tüm taleplerinizi karşılamak için her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

 

Lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

ASEL OSGB ;

ASEL OSGB İş Sağlığı ve Güvenliği
Ortak Sağlık Güvenlik Birimi
Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Emek, Ertaş Blv. no:225, 26080 Odunpazarı/Eskişehir
info@aselosgb.com
Web: https://aselosgb.com

Tel : +90 (0222) 237 47 50
GSM:+90 530 307 10 21