ASEL OSGB iletişim formunu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Teknik ekibimiz en kısa sürede geri dönüş sağlayacaktır.

ASEL OSGB olarak şirketlerin özel ihtiyaçlarına uygun butik çözümler üretmek konusunda önemli bir deneyim ve bilgi birikimine ulaşmıştır. Birlik OSGB özellikle zincir yapıya sahip ulusal şirketlere yönelik iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde, şirketlerin  kapasite ve sunduğu hizmet çeşitliliklerini inceleyerek etkin çözümler sunmaktadır.

ASEL OSGB olarak, Eskişehir, Kütahya ve Afyonkarahisar bölgelerinde koordine ve standart İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetlerini sunmaktadır. Birlik OSGB İş Sağlığı ve Güvenliği alanında sektörün lider firması olarak bu iş kolunda da bölgenin en önemli firmalarıyla çalışmaktadır.

Amacımız; kamu ve özel sektördeki tüm firma ve kuruluşlara hastane dışı sağlık ve İş Güvenliği sektöründeki tüm hizmetleri teker teker ve birbirini tamamlayan bir bütünlük içindeki ürünler ile giderek derinleşen ve çeşitlenen bir anlayış ile sunmak. Bu doğrultuda tüm taleplerinizi karşılamak için her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

 

Birlik OSGB

ASEL OSGB ;

ASEL OSGB İş Sağlığı ve Güvenliği
Ortak Sağlık Güvenlik Birimi
Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Emek, Ertaş Blv. no:225, 26080 Odunpazarı/Eskişehir
info@aselosgb.com
Web: https://aselosgb.com

Tel : +90 (0222) 237 47 50
GSM:+90 530 307 10 21


ASEL OSGB İletişim

    Telefon